motoger

Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL

Sprzedawcy części do Toyota Yaris:

auto części słomczyn
moto2
części używane opel
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto części
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części moto2
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto szrot
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części
auto części warszawa
moto2.pl
auto części poznań
auto czesci zamienne
gielda czesci
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy

Cena Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris Cena

Używane części do Toyota Yaris przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Krzyżak kolumny kierowniczej. Znajdziesz u nas części w kategorii Układ kierowniczy. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-26 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Krzyżak kolumny kierowniczej do Toyota Yaris I FL jest wystawione do sprzedania. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL 1.5 2006 hatchback. Tanio Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL 1.5 2006 hatchback. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i wyprodukowany został w roku 2006. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu hatchback i ten samochód produkuje Toyota. Ten model Yaris dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym krzyżak kolumny kierowniczej . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Toyota Yaris wersja I FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Toyota Yaris. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Toyota Yaris to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Toyota Yaris bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Toyota Yaris. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam krzyżak kolumny kierowniczej do Yaris. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma krzyżak kolumny kierowniczej. Poszukałem krzyżak kolumny kierowniczej na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem krzyżak kolumny kierowniczej i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Toyota Yaris. Gdzie ja znajdę takie tanie krzyżak kolumny kierowniczej. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na motoger Toyota Yaris. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić krzyżak kolumny kierowniczej w Toyota Yaris. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając krzyżak kolumny kierowniczej do Toyota Yaris. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio krzyżak kolumny kierowniczej. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Tam mają dużo krzyżak kolumny kierowniczej. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Toyota Yaris na części.  


KONTAKT

tanio Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL Krzyżak kolumny kierowniczej Toyota Yaris I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl